Columbia SCDG 3402
(7XCG 1975)
Λες και τους τρώμε το ψωμί
(Απόστολος Καλδάρας)
Γιάννης Κατσιμίχας
Φούλη Δημητρίου
Συνοδεία Λαϊκής Ορχήστρας
Διεύθυνσις Απόστολος Καλδάρας
Ορχήστρα: Μπουζούκια Μανώλης Χιώτης, Στέλιος Μακρυδάκης, κιθάρα Πάνος Πετσάς, ακορντεόν Γιώργος Κοινούσης, βιολί Γιώργος Κόρος, κρουστά Στράτος Ατταλίδης, μπάσο Σπύρος Αναγνώστου, ντραμς Μάρκος Καράμπελας, Νικήτας Παραγιουδάκης
Ηχογραφήθηκε στις 2-6-1964
(7XCG 1975-2)
Το τραγούδι ηχογραφήθηκε πάλι με διαφορετική ορχήστρα στις 8-12-1964
Ορχήστρα: Μπουζούκια Μανώλης Αμπελιώτης, Γιάννης Πολυκανδριώτης, κιθάρα Πάνος Πετσάς, ακορντεόν Χρήστος Σούκας, βιολί Γιώργος Κόρος, μπάσο Σπύρος Αναγνώστου, ντραμς Ρεμύ Κωνσταντινίδης, τούμπα Στράτος Ατταλίδης